Świąteczna gorączka

Na kartach kalendarzy już zawitał miesiąc grudzień. Mój ulubiony miesiąc, swoją drogą. Uwielbiam zimę, ale to nie jedyny z powodów. Czemu jeszcze?


CZAS ZWIĘKSZONEJ SPRZEDAŻY… NO I ZYSKÓW

Grudzień to właśnie czas największych zysków w sprzedaży i całej branży handlowej. W tym miesiącu wydajemy najwięcej najwięcej z portfeli na prezenty, którymi następnie obdarujemy wszystkich bliskich, rodzinę, znajomych i kolegów z pracy.

Wszyscy szczególnie przykładają się, by tylko wymyślić najciekawszy prezent, być najoryginalniejszym i sprawić najlepszą niespodziankę.

PRZEKUJ SZANSĘ W ZYSK

Przekuj tę szansę w swój własny zysk!

Jeżeli jeszcze takiego nie posiadasz, wówczas załóż własny sklep z koszulkami !!

Projektuj fajne wzory graficzne i umieszczaj je w swoim własnym sklepie internetowym na bardzo atrakcyjnych dostępnych produktach, nie tylko koszulkach, ale także bluzach, bodziakach niemowlęcych, plecakach czy kubeczkach i innych gadżetach!!

Są to bardzo pożądane przez klientów produkty, które w połączeniu z ciekawym, przykuwającym uwagę motywem sprawią, że zdecydują się oni na zakup, a Ty zarobisz swoją prowizję ze sprzedaży, którą sam wcześniej ustalisz!

Ty projektujesz swoje motywy graficzne i wgrywasz je do sklepu na poszczególnych, wybranych przez siebie produktach oraz promujesz asortyment, by trafić do klientów.
Resztą zajmujemy się już my! A więc wykonaniem nadruku, pakowaniem, wysyłką oraz fiskalizacją z księgowością!

Poznaj dalsze szczegóły i przejdź do rejestracji: PROJEKTUJ KOSZULKI

Teraz, dzięki niedawnym zmianom, możesz założyć nawet 10 różnych sklepów tematycznych podpiętych do Twojego konta! Jeżeli nie chcesz budować jednego sklepu o różnorodnym asortymencie, możesz stworzyć ich kilka pod różnymi nazwami i osobnymi adresami! Np. sklepy sportowe, gamerskie, motoryzacyjne, lub też osobno damskie, męskie i dziecięce!

Poinformuj znajomego interesującego się grafiką, lub osobę mającą dryg do grafiki komputerowej o możliwości prowadzenia własnego sklepu i zarobienia pieniędzy na własnym talencie i kreatywności!
Wystarczą nawet podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych, by stworzyć swoje pierwsze niewymagające projekty, a z czasem – dzięki wprawie, będziesz tworzyć coraz lepsze, dzięki czemu masz szansę zarobić adekwatnie jeszcze więcej!

Własna marka odzieżowa? Oryginalna linia produktów z własnym logo? Czemu nie 😉


SOCIAL MEDIA

Dołącz do naszej społeczności kreatywnych grafików na facebook’u!

www.facebook.com/ProjektujKoszulki


T-shirty z nadrukiem / Koszulki z własnymi grafikami
T-shirty z nadrukiem / Koszulki z własnymi grafikami

 

Tagi / Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

DODAJ KOMENTARZ

loading
×

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice